Dış Mekan Peyzaj

Asla ilk izlenimin gücünü küçümseme. Dış mekan peyzaj ve bahçe düzenlemesine yatırım yaparak ziyaretçilerinizi, iş yerinizde ya da ofisinizde doğal güzellikte selamlayın. İz Botanik, ticari dış mekan peyzaj tasarımı ve uygulamada tüm yeteneklere sahiptir.

Projenizi tamamlama becerisine, deneyimine ve yeteneğine sahip bir peyzaj firması bulmak önemlidir. İz botanikin projeleri her birimize özel bir ekip ve proje yöneticisi ile yaklaşmaktadır; bu nedenle, projenin hangi aşamasında olursa olsun, kimin sorumlu olduğunu ve tutarlı bir iletişim noktası olduğunu biliyorsunuzdur. portföyümüzde hem büyük ölçekli ticari alanlar hem de özel konut projeleri bulunmaktadır.

Ticari dış mekan peyzaj hizmetleri

İşletmenizi ziyaretçilerle tanıştırmanın, girişinizi yemyeşil bitki örtüsü ile süslemekten daha iyi bir yolu yoktur. İz Botanik, girişlerini firmaların kendileri gibi benzersiz tasarımlarla güzelleştirmek için her türlü işletme ile birlikte çalışmaktadır. Peyzaj mimarlarımız, müşterileri ve meslektaşları memnun eden ve ilham veren misafirperver bir tasarım oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır.